| Maria_9493 a întrebat:

Ce stiti despre caminele universitatii bucuresti(fac de limbi straine)? Sunt aproape de sediile facultatilor? Cum sunt conditiile? Am inteles ca in primul an sunt slabe sanse de a ocupa un loc in camin.

1 răspuns:
| DenisaAbdn a răspuns:

Eu zic sa mergi pe varianta inchirierii unei garsoniere sau unui apartament, eventual cu alta fata cu care sa imparti cheltuielile. Inveti mai linistita, te organizezi altfel. Mai ales daca te pricepi sa-ti pregatesti si ceva de mancare si esti harnicuta. Mananci mai bine si mai ieftin si conteaza fiecare banut in facultate, ai sa vezi.