| AnotherSimplePerson a întrebat:

Ce studii trebuie sa am ca sa devin psiholog?

Răspuns Câştigător
| nobody88 a răspuns:

Pai poti sa ai aproximativ orice liceu si sa urmezi facultatea de psihologie happy cauta pe google si vezi ce facultati cu accest profil exista si ia si pune mana pe un tel si suna la secretariat si cere mai multe detalii cu privire la admitere taxa si orice aspect care te-ar interesa ^_^. Succes happy

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Facultatea de psihologie, apoi faci formare si dupa iti iei atestatul de libera practica, facultatea nu e suficienta