| Anaamaria233 a întrebat:

Ce trebuie făcut pentru a ajunge sa lucrezi la Smurd ca fata?
Trebuie date niște examene ceva sau de participat la concursul scos de pompieri?

4 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Presupun ca esti conform cerintelor si ai specializarile conform a ceea ce vrei sa te faci, nu? sau doar vrei sa mergi ca voluntar etc etc?

| Anaamaria233 explică (pentru Ciprian09):

Nu la voluntariat.
Sunt a12 si mi ar plăcea o cariera in domeniul acesta. Dar nu prea gasesc pe internat prea multe informații care sa ma ajute sa ma documentez ce trebuie făcut pentru a lucra la Smurd.

| Ciprian09 a răspuns (pentru Anaamaria233):

Mergi pana la sediu la ei, gasesti pe cineva de la biroul informatii si o sa ti spuna tot ce ai nevoie! succes!
gasesti si pe link ul pe care ti l am trimis eu cam ce cauta ei!