| elasexygagica a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa ajung sotie de fotbalist love strucklove struck; x muah love strucklove struck?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Sa fi sexysmug
smug
si sa stii sa-i atragi
bafta multa!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MMihai a răspuns:

Să te măriți cu un fotbalist!

| pwp a răspuns:

Sa semeni cu Cezara de la Burlacul happy

| PinkPanther a răspuns:

Ce intrebare laughing)
pai in primul rand sa cunosti unul si sa ai potential de "nevasta trofeu"

| xSunriseX a răspuns:

Sa mai crestifratewinkingsa fi deshteapta.si apoi vezi ce va urma

| Trolli a răspuns:

Sotie sau sot?! muaaah back.

| Necunoscută a răspuns:

Soţie de fotbalist? Să te culci cu toţi fotbaliştii, până la urma, unul va fi destul de prost astfel încât să se căsătorească cu tine, să-ţi facă un plod şi să divorţeze.

Muah? L-am primit! Nu vrei să ştii unde.happy

| klaws007 a răspuns:

Pai, sa faci s*x cu un fotbalist, asta trebuie sa faci. pe urma ii zici ca esti bortzoasa, si gata-esti sotia lui chivu sau mutu.

| Negative a răspuns:

Sa le ai cu arta felatiei si ajungi sotie de presedinte de clublaughing

| TheAshen a răspuns:

Fate minge

| RedSounds a răspuns:

Sa intalnesti un fotbalist in principiu

| RazviDeejay a răspuns:

Eu sunt Fotbalist...am doar 14 si joc in liga a-3a la CFR TIMISOARA.deci peste 4 cand voi avea voie sa joc in luga profi te voi suna...sau daca esti curioasa acumbig grin:Xtongue

| PastilutaDeMenta a răspuns:

Omg...daca chiar esti ``sexygagica`` o sa ai sansa sa fii una din ele.laughingNu trebuie sa faci mai nimic altcevawinking

| Abc_6735 a răspuns:

Ai vrea tu.