| Razvan_Bleza_1990 a întrebat:

Ce antrenamente trebuie sa fac sa am conditie fizica foarte buna la fotbal...si sa ajung fotbalist?(talent cu potential mare).

3 răspunsuri:
| andre1ush a răspuns:

Buna razvan! mai intai spune-mi cati ani ai, ma rog. ca sa ai conditie buna la fotbal trebuie sa te antrenezi in fiecare zi. De exemplu poti alerga cate 10 ture de stadion, mai faci o pauza dupa scazi numarul la 8, si tot asa pana faci 4 seri. ca sa ajungi fotbalist, trebuie sa te duci la antrenamente dar trebuie sa fi talentat ca daca te duci asa si tu nu ai in sange fotbalu nu faci nimica. asa eram si eu la 10-11 ani ziceam ca ajung mare fotbalist am fost la club 2 ani dar m-am lasat pentru ca am realizat ca nu este pentru mine! mai poti face si genoflexiuni si flotari. poti merge si la sala si sa iti lucrezi abdomenu si picioarele. sper ca te-am ajutat! salut

| Razvan_Bleza_1990 explică (pentru andre1ush):

Am 22 imediat, fac fotbal de la 6 dar intr'un oras in care nu exista echipa de fotbal si ca sa merg in probe mi s-a cerut bani happy asa ca am de gand sa imi fac o conditie fizica ft buna ca sa fiu complet fotbalistic

| andre1ush a răspuns:

Sper sa ai te descurci