| asuu a întrebat:

Ce trebuie sa stiu daca vreau sa devin BODYGUARD?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrei733 a răspuns:

Exact cum spune si jopers5 trebuie sa stii sa te bati dar nu neaparat sa fii cat casa dar nici schelet pe 2 picioare

| antonG a răspuns:

Trebuie sa stii sa te bati, dar nu la nivel de amator, ci sa fii practicant (chiar de performanta) al unor sporturi de bataie (box, karate etc.). Trebuie sa fii rezistent fizic si psihic. Sa nu te doboare o palma, sa nu tremuri in fata unei matahale care urla si ameninta. Trebuie sa ai mereu o super-conditie fizica, pe care ti-o mentii prin practicarea regulata a antrenamentelor sportive.

| ledy_1079 a răspuns:

Cam ce a zis si jopers5 rolling on the floor