| albastrel a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult sa faceti in viata?

Răspuns Câştigător
| shishilik a răspuns:

Sa impac viata profesionala cu cea personala, sa am macar un copil, si sa fiu o mama buna.

23 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ti-ai schimbat avatarul? Mi-ai stricat seara, nu-mi mai doresc nimic de la viata asta cruda...sad

| Flav a răspuns:

Pai ti-ai schimbat poza si nu mai am ce admira, nony vrea sa fie o noapte cu tine. sad Din ce in ce mai grea viata asta. sad

nony
| nony a răspuns:

Sa invelesc ciocolata in staniol .sa ajung pe Luna.sa vin de pe Luna, sa imi fac nunta in oceanul Arctic, sa dau salut cu un extraterestru.sa pornesc al 3-lea razboi mondial, sa-l opresc.sa ma intalnesc o seara cu tine.si... dimineata sa plec happy.

| FearNoEvil a răspuns:

Sa ma insor. Dar mai am de asteptat. Deocamdata nu vrea nimeni sa ma ia. straight face

| sorin a răspuns:

Sa realizez tot ce mi-am propus

| kathessa a răspuns:

Sa fac lucruri care sa ramina dupa mine!

| death a răspuns:

Fără a pierde în plan personal, să avansez cât mai mult în carieră.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sa obitin jobul care mi-l doresc sau sa-mi deschid propria firma.

| albastrel explică:

Flav... a inceput lumea sa creada ca ma dezbrac prea mult in fata voastra laughing. asa ca am pus o poza in care sunt foarte imbracata! a apropo el e iubitu' meu big grin

| albastrel explică:

Flav...scuze.dar de ce consideri ca viata este cruda? ce ai patit?

| albastrel explică:

Criticule da-i bataie! tongue

aa stai linistit flav ca am inceput sa am incalzesc si acum incep sa dau din hainute jos big grin

| margaritar a răspuns:

Sa ma realizez din pct de vedere profesional happy si dupa mai sunt si altele

| Timishan a răspuns:

Pe plan personal, vreau sa-mi fac DRAGUTA o femeie fericita si sa-mi intemeiez o familie cu aceasta (unde sa ofer din suflet ce eu n-am primit de la parintii mei), iar fata de societate, imi dau toata silinta sa schimb cat mai mult in bine ce ingreuneaza "civilizatia" actuala, iar preocuparea mea dintai, este reducerea cat mai rapida si in masura cat mai mare a poluarii.Pe marginea acestei intentii, mi-ar placea ca atunci cand va fi posibil, sa mi se dovedeasca faptul ca nu traiesc intre oameni prosti din nascare, fiindca, eu cu gand la binele celorlalti am inteles unele chestii din economia stupida in care ne aflam.Cum si democratia este o perdea de fum, iar cei orbiti sufleteste raspund ispitei de-a fi "cineva" in viata, si ne ducem de rapa, in special cu natura.Prima mea dorinta, ramane prima, o prioritate. Buna intrebarea ta, si felicitari! applause thumbs upwinking

| Luiza_4305 a răspuns:

4 lucruri: prima- familia; 2- cariera ( notar public& promovarea si realizarea unei Romanii de top) 3- sa ajut copiii si familiile din Africa si pe cele fara un sprijin material, afectiv, moral, spiritual; 4- sa vizitez toate continentele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Sa iubesc si sa fiu iubita.
love struck

bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii cu tinerolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav: incredibil ce mult iti plac decolteurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigelthefirst : nu ti-e bine? de ce sa te insori? vrei sa ajungi gigel (ala pentru care ti-ai schimbat id-ul)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti pun costumul de baie la loc.insa sa trecem prin toate fazele. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un copil, el va umple golul din lăuntrul meu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan? multi bani, chiar foarte multi bani happy in acest fel as putea fii foarte fericit. mi-as putea permite "o viata adevarata". ce sa faci asta e viata la unii dumnezeu le-a dat mai mult, la altii mai putin, la unii le-a luat din "anumite parti" dar le-a dat "in alte parti"

| daii a răspuns:

Pai in plan profesionalthinking sa ajung medic sau avocatthinkinglove struck:X, iar in plan personal...sa iubesc si sa fiu iubita...si mai incolo sa imi intemeiez o familiehappylove struck

by daiiwinking

| liliana83 a răspuns:

Sa fiu iubita ca acum, sa traim linistiti intr-o lume mai buna si sa ne bucuram de cei care pun intrebari ca ale tale.adica ii pasa de lume.
dar tu ce iti doresti, apropo?happy