| Sadop a întrebat:

Ce va doriti sa ajungeti in viata? Si ce faceti pentru a va indeplini visul?

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Vreau sa dau la Drept.
Pai ma straduiesc sa invat cat mai multe, sa fiu atenta la ore... Dupa ce intru la liceu o sa dau la o facultate si o sa ma tin de ea! happy
Dar tu ce vrei sa ajungi in viata?
*-*

| Sadop explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu stiu. Cam asta e problema.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Sadop):

Ce materii iti plac cel mai mult?
Gandeste-te la ceva care sa-ti placa si sa-ti aduca si un venit considerabil. Imbina utilul cu placutul si va fi bine. big grin
*-*

| Sadop explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Istorie,Romana,Matematica,Biologie,Fizica.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Sadop):

Pai ai putea sa dai si la medicina.
*-*

| MarianWLF a răspuns:

Stiu deja ce voi deveni in viata dar nu pot spune nimanui doar atat pot spune ca de acum incolo ma asteapta un drum lung si multe sacrificii care vor trebui facute unul dintre ele fiinda acela de a uita de familie si toti cunoscutii.

| SimonaCristina a răspuns:

Buuuuuna.
Vreau sa fiu profesoara de matematica.
Pentru asta lucrez in fiecare zi si incerc sa am media 10 in fiecare semestru si in fiecare an.
Te pup.
Fundita, te impplloooor! happy
Apropo, vreau sa fiu OM!

| Arkhasas a răspuns:

FERICIT.
Trăiesc! Toţi oamenii mor dar nu toţi trăiesc.

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. eu visez sa ajung psiholog, trec a9a, si vreau sa intruu pe filologie sau stiinte socialee. si dupa sa urmez o facultate de psihologie. si. sa am o familie frumoasaa. sper sa mi se indeplineasca visele. bafta!