| kris666 a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care va doriti sa le faceti in viata asta?

Răspuns Câştigător
| HelterSkelter a răspuns:

Vreau sa fac Oxfordul, sa trec examenul Cambridge, sa ma mut in Anglia si sa fac benzi desenate.

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Desi inca nu sunt foarte hotarata, am inceput antrenamentul pentru probele la liceul militar. Daca in iunie voi fi suficient de hotarata pe ceea ce vreau sa fac, vreau sa fiu pregatita. Apoi academia militara. Vreau sa fiu profesor universitar. Daca nu intru la liceu nu-i nimic, pot face si un liceu normal apoi academia.
Inca nu stiu, mai trebuie sa ma interesez.
In orice caz, vreau ce e mai bun pentru mine si viitorul meu