| icEmaN10 a întrebat:

Ce vreti sa fiti cand veti fi "mari:? Funda la cel care mi-a placuthappy

Răspuns Câştigător
| MescaMascalina a răspuns:

Psiholog criminalist cu specializare in mentalitatea psihopata. :*

23 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

Sunt mai multe : Scafandru, Politist la STS, Oricum vreau sa fac armata si sa ma duc la scoala militara de la baneasa! in restt cred ca o sa gasesc " combinatsii "

| Liquify a răspuns:

Musafir laughing

| FlorenceVi a răspuns:

Paai.medic legist sau politist criminalist!

| crisbebe a răspuns:

Inca nu m-am hotarat exact dar vreau sa fiu ceva sa ajut oamenii sa am deaface cu oamenii si copii si sa ii ajut pentru ca cam asta e rolul nostru in viata sa trecem testul ispitelor si sa ajutam oamenii ca sa castigam marele premiu:viata eterna dar cu atatea ispite e cam greu.
Ma gandeam la psiholog sau avocata

| WeeD a răspuns:

Nu vreau sa mai fiu nimic, sunt tot ce am vrut sa fiu tongue

| Reek54 a răspuns:

Actor de filme porno.

| BiaSiAtat a răspuns:

Vreau sa fiu libera... Vreau sa stiu sa-mi aleg viitorul si atat!

| scumpika96 a răspuns:

Jurnalista

| LeaGacy a răspuns:

Eu vreau sa fiu actor de filme pentru adulti sau medic ginecologbig grin si nu e la misto chiar asta vreau sa fiuwinking

| AnutZa_8646 a răspuns:

Profesoara(acum multi spun ca aceasta profesie este una neglijata, dar eu spu ca este o profesie destul de buna, fiindca fara de profesori luma nu ar cunoaste numic!)

| tabittha a răspuns:

Cand o sa ma fac mai mare decat sunt deja vreau sa ma fac astronaut si sa fiu prima care paseste pe Marte si da mana cu omuletii verzi. Cu ocazia asta raman si in istorie.laughing Fundita?

| Phineas a răspuns:

Pai mie imi place foarte mult meseria de politist...

| Dema a răspuns:

Actrita. Imi doresc foarte mult dar din pacate sunt unele probleme care ma impiedica sa devin ce vreau. Va trebui peste 1 an 2 sa plec in Italia sa traiesc, si acolo imi va fi mult mai greu (limba). Dar acum visul meu e sa-mi deschid un restaurant in Italia cind voi sti limba la perfectie. Iar tu?

| DrummerDreams a răspuns:

Profesoara de limba Englezabatting eyelashes
u?

| SugaaarFree a răspuns:

Hehe, diagnostician sau chirurg pe creier-e un mod fin de a ma juca cu "mintea" omului.

| ozzy22 a răspuns:

Eu vrea sa fiu un om important.sa fiu "cineva"winkingvreau ca atunci cand voi fi I don't want to see sa stie lumea cine am fost:din rest nu m-am fixat pe ceva anume.prefer sa fac doar cemi face mie placere si desigur nu strica si sa ai profit :p fundita?kiss

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Medic veterinar!

| MeGeorGiAnna a răspuns:

O.O sincera sa fiu pe mine ma atrage chirurgia plastica si dreptul...nici nu stiu fix care imi place mai mult, cred ca amandoua=]]

| Ollycika a răspuns:

Eu vreau sa fiu interpreta...sau jurnalist! Fundaaaaa!

| LiviuPK a răspuns:

Vreau sa fiu cioban :d

| happyboy01 a răspuns:

Fotbalist

| Enusel92 a răspuns:

Musafir big grin