| mixxjim a întrebat:

Ce vreti sa fiti cand veti fi mari si de ce? credeti ca veti reusi? eu visam la ceva politie/armata, dar din cauza unor probleme de sanatate nu se poate sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca te uiti la documentarul the secret vei intelege de ce sunt asa optimist, de acolo stiu cum si ce fac cu viata mea.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu voi fi sofer profesionist dupa ce termin scoala in 3 luni si 15 zile.

| mixxjim explică (pentru mgtow):

Foarte tare si foarte curajos as spune, bravo! ai deja o preferinta? autobuz, autocar, tir, de care?

| mgtow a răspuns (pentru mixxjim):

3 categorii = 3 luni C - CE - D si atestatele care ma tin 40 de zile, am gresit cand am zis ca dureaza 3 luni si 15 zile, apoi ma bag pe tir si cand ma voi satura de el intru pe autobuz in oras. Asta e meseria viitorului, nu trebuie studii si nici efort fizic doar stai relaxat la volan esti atent la drum si asiguri marfa inainte sa pleci, mersi si bafta in ce vrei sa ajungi in viata.

| mixxjim explică (pentru mgtow):

Mersi si eu de urare! stii ca-ti trebuie experienta la angajarea pe tir?

| mgtow a răspuns (pentru mixxjim):

Nu neaparat, se gaseste si fara experienta daca esti descurcaret, nu ne-am nascut cu experienta. Totul consista sa vorbesti cu patornul si daca e destept te ia ca ajutor de sofer (cei care nu gasesc nu cauta bine sau nu se descurca deloc in cautarea locului de munca).

| mixxjim explică (pentru mgtow):

Bravo, multa bafta atunci!

| Reek54 a răspuns (pentru mixxjim):

Sunt curios, ce probleme ai?

| mixxjim explică (pentru Reek54):

De la amigdale am facut reumatism inca de la 5 ani si asta a antrenat ceva probleme pe la "motoras" care nu sunt acceptate de comisiile medicale sad

| Reek54 a răspuns (pentru mixxjim):

Am inteles, imi pare rau pentru tine ca nu poti urma cariera pe care ti-o doresti, poate gasesti altceva pe placul tau.

| Alessia_5785 a răspuns:

Esti handicapat deci...imi pare rau pentru tine poate o sa ajungi gunoier in cel mai bun caz love struck

| Reek54 a răspuns (pentru Alessia_5785):

Usor, usor va scot de pe site, pe voi astia care va credeti atat de perfecti si care traiti doar in lumea voastra.