| Elise_1052 a întrebat:

Ce vreti sa fiti cand veti fi mari?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe la 21 de ani caut de munca ca sofer pe tir.

| DeeeaA a răspuns:

Actritatongue
Sau ceva in leg cu desenul

| レクス a răspuns:

Eu sincer, inca nu sunt hotarata.In orice caz, stiu sigur ca voi face facultatea de drept! De acolo voi devenii ori un avocat, ori un notar.

| simonna a răspuns:

Cand eram mica vroiam sa fiu musafirlaughing. Acum ma multumesc cu gandul ca voi deveni o foare buna farmacistalaughingu?

| jo_7070 a răspuns:

Actritza:X ESTE ceva uniclove struck

| Crya a răspuns:

As vrea sa fiu doctor...desi inca nu sunt sigura nici la ce profil sa dau la liceu. Mi-e ca nu cumva sa nu-mi placa si pe urma sa regret alegerea facuta. Totusi in minte undeva parca vad scris pe ceva doctor(desigur de o mana tremuranda care nu e hotarata)happy