| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand o sa fiti mare? Dau funda, iar celorlalte raspunsuri voturi multe.

Răspuns Câştigător
| LoveJustinB a răspuns:

Medic veterinar pentru ca imi place animalutele. funda!?

| IoNyShimotukushichi explică (pentru LoveJustinB):

Oau,nu-mi vine sa cred si eu vreau sa ma fac medic veterinar

16 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Bailarina de striptease love struck

| Narcis2007 a răspuns:

Programator...

| Dildau a răspuns:

Boschetar Profesionist.

| mirunaioana a răspuns:

Imi doresc sa lucrez intr-un domeniu care sa-mi puna in valoare creativitatea si imaginatia. Sa compun texte si sa le public.

| misteryous a răspuns:

Criminalista sau detectiv.Stiu visuri mari dar ce sa fac?

| alexxandra a răspuns:

Eu vreau sa devin medic

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Eu as alege intre doua lucruri : Fotomodel sau Prezentatoare

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Medic veterinar deoarece cand eram mica bateam un viermisor sa respire cand eram la pescuitlaughing)laughing)

| yuhuu a răspuns:

Farmacist! ca sa pot sa'mi fac singur substante 'stupefiante'...visul meu e sa am o plantatie de cannabis in spatele casei day dreaming! banii sunt o motivatie dar pasiunea e mai mare:X

| sara80 a răspuns:

Scriitoareday dreaming...

| PυƒσPιηк a răspuns:

Profesoara de religie, sau jurnalista

| BlONdAaAa a răspuns:

Dansatoare profesionista de dans sportivbig grin

| Catty_9676 a răspuns:

Cantareata! Funda?big grin

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cântăreaţă.
Pe curând!