| BellaVedeta a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand o sa fiti mare? (18+)

Funda!

Răspuns Câştigător
| RockyVedeta a răspuns:

Sa imi fac o cariera, sa studiez in strainatate si sa am propriul salariu!

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Avocat!

| Narcis2007 a răspuns:

Programator

| ForYouBaby a răspuns:

Sa am o cariera de avocat sau notar happy

| MyGoodLife a răspuns:

Medic de succes, desigur dupa ce fel termin facultatea (6ani), mai urmeaxa niste cursuri(3ani) si inca cativa ani pentru vechime, am uitat sa mentionez ca vreau sa ma fac medic chirurg >big grin

| MyGoodLife a răspuns (pentru MyGoodLife):

Scuze, urmeaza*, dupa ce termin* happy

| AdrianFita a răspuns:

Eu as fi vrut sofer pe camion ca tata dar nu pot de la 18 ani!

| kelo0oWy a răspuns:

Expert in domeniul it/membru fbi/spionbig grin

| Alexa20022000 a răspuns:

Avocat/judecator/politist/doctor depinde happy tu?

| BellaVedeta explică (pentru Alexa20022000):

Eu vreau sa ma fac vedeta (cantareata, dansatoare si actrita ).
Multumesc pentru raspunsuri!

| AnonimulOfficial a răspuns:

Dupa ce o sa termin facultatea, probabil si masterul si cine stie ce mi-o mai trece prin cap o sa incerc sa devin manager la o companie cat de cat importanta