| Crististan a întrebat:

Ce ziceti meseria de bucatar e una din care poti trai?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu stiu cite sanse de a trai din ea ai, dar, sanse de a minca ai sigur!happy

| cuore a răspuns:

Un bucatar bun castiga foarte bine.

| Deĺααα a răspuns:

Iai. si ink cum poti trai din asta. straight face sa iti deschizi uh un restaurantsmug sapoi vezhee hee cum vin baniilaughing da si sa lucrezi.batting eyelashes iasa bani greilaughing si eu am o obsesie pentru gatit love struck dar mai mult imi place sa fac prajituriday dreaming si din asteablushing

| dayanaa a răspuns:

Intotdeauna oamenii vor avea nevoie de persoane care sa le gateasca, chiar daca persoanele mai modeste din punct de vedere financiar nu-si pot permite acest lux in fiecare zi, fi sigura ca mereu se va cauta. asa ca daca te simti atrasa de meseria asta de ce nu?big grin succes

| Saith a răspuns:

Daca iti deschizi tu o brutarie mai ai sanse, insa daca doresti sa te angajezi la cineva... mai putine.