| timisoara a întrebat:

Ceau! Unde as putea sa imi gasesc de lucru in Timisoara, la varsta de 15 ani? Mi-ar place ceva in domeniul transporturilor, ceva prin depozite. Sau ce as putea sa fac? Dar as vrea doar 3-4 ore pe zi, ca sa pot practica si in timpul scolii.
Astept un raspuns de la cineva care a lucrat si stie detalii concrete! Multumesc anticipat! O zi placuta incontinuare!

1 răspuns:
| Bubu_Bubu_1994 a răspuns:

15 ani? Deprinde unde stai daca stai la oras rar gasesti asa daca stai la tara e mai calumea ~~!