| timisoara a întrebat:

Buna dimineata! Unde as putea sa imi gasesc de lucru in Timisoara, la varsta de 15 ani? Mi-ar place ceva in domeniul transporturilor, ceva prin depozite. Sau ce as putea sa fac? Dar as vrea doar 3-4 ore pe zi, ca sa pot practica si in timpul scolii.
Astept un raspuns de la cineva care a lucrat si stie detalii concrete! Multumesc anticipat! O zi placuta incontinuare!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După 18 ani tot să muncești, acum învață pentru școală.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai 15 ani? o.O nu ai ce sa muncesti.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cauta si tu in ziar sau pe net anunturi pentru job part-time