| ygh6yttrgfdsx a întrebat:

Ceva idei sa pot face bani prin desene?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Depinde cat de talentat/a esti. Ai putea castiga bani daca faci niste desene bune.

| Zoey112 a răspuns:

Da, poti vinde desene si tablouri pe strada sau poti sa iti creezi si publici o carte de benzi desenate

| helenka a răspuns:

Da,dar depinde ce desene.

| ygh6yttrgfdsx explică (pentru helenka):

Stai tu linistitalaughing ca am ce desene

| AlexutzZa12AlexuTzZ a răspuns:

Pai poti face desene si sa primesti bani... Poti sa vinzi desenele de exemplu la prieteni tai si sa vezi cat vre sa-ti ofere pe ele si daca nu esti de acord cu pretul, spui tu alt pret si poate este de acrd sa ti-l cumpere.