Apache
| Apache a întrebat:

Ceva pareri despre Facultatea de comunicare si relatii publice (snspa )?

E ceva de capul ei?
Ce oportunitati iti ofera dupa absolvire?

3 răspunsuri:
| stpu a răspuns:

SNSPA, in general, mi se pare o facultate plina de pitipoance si derbedei. Oameni care doar vor o diploma, nu si cunostinte in domeniul studiat.
Eu iti recomand sectia de la Facultatea de Jurnalism, univ. Buc.

| Apache explică (pentru stpu):

M-am gandit si la asta.
E o varianta.

| Totui0verde a răspuns (pentru Apache):

Sincer si eu m-am gandit sa ma inscriu la snspa dar am cautat si in cadrul universitati Bucuresti sunt secti uite saitul: http://www.unibuc.ro/facultati/ mie una mi-au recomandat mai multi sa ma inscriu la aceasta facultate si eu una m-am gandit la stiinte politice :) sper ca am fost de ajutor!:)