| ViperXd a întrebat:

Cine a trecut mai departe la Romanii Au Talent in cea dea patra semifinala?

Răspuns Câştigător
| klameteo a răspuns:

Ei sunt:Lil Motion, Oana Lianu si Radu Ionescu. Funda?

2 răspunsuri:
| alecsasweet a răspuns:

Baiatul acela cu codite care canta la chitara, Lil... (copii aia multi care dansau) si femeia aceia care canta la nai. happy funda?

| anyshor a răspuns:

Cei care au trecut mai departe sunt Lil Motion, Oana Lianu si Radu Ionescu. Daca nu ai reusit sa vezi la TV semifinala o poti viziona online pe : http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-4-1