| xitty a întrebat:

Cine a urmat facultatea de arte, sectiunea design vestimentar
puteti sa-mi dati acteva detalii: ce se face, ce viitor aveti in aceasta ROMANIA?

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Mai nimic!(in Romania)Adica sunt sanse de a lucra profesor pe 4-5 milioane de lei(vechi) insa nu are sens nu? Prea multe lucruri nu poti face! Design vestimentar...hmmm sunt multi(mai ales straini veniti de afara)Si eu sunt la un liceu de arte(cl-a-11-a ) si ma gandesc oare ce voi face pe viitor imi place sa pictez insa realizez ca sansele sunt slabe si deja am inceput sa-mi pierd orice speranta asa ca desenul pentru mine va fi un simplu hobby!