| SergiuRO a întrebat:

Cine cunoaste un inginer bun in proiectare Solidworks sau Autocad ( de preferat Solidworks) va rog sa ma contacteze la ID

sergiu.dobos91@yahoo.com

Va multumesc, raman dator!

4 răspunsuri:
| geotechnical a răspuns:

Autocad nu este pentru proiectare, in el se realizeza desenele proiectelor, pentru proiectare sunt alte programe depinde de domeniul in care le folosesti

| SergiuRO explică (pentru geotechnical):

Eu momentan ma joc in solidworks ( autocad urmeaza si el) dar vreau sa vorbesc cu un inginer despre spatiul asta de joaca, ma-ntelegi? daca merge treaba in domeniu, salariu, locuri de munca, etc.

| geotechnical a răspuns (pentru SergiuRO):

Acuma am inteles, deci cate vad eu, mai mult pe partea de mecanica te intereseaza(inventor,catia, solidworks, etc), eu sunt pe civile si folosesc (sap, robot, etabs, tekla etc)la autocad daca ai intrebari te pot ajuta si cu material in format electonic, ca precis am ceva prin laptop, in rest la celalte nu ma bag tongue

| SergiuRO explică (pentru geotechnical):

Ai ceva schite pentru autocad? care sa ma chinui sa le fac si eu? da nu ceva monstru... daca ai ceva, trimite-le pe sergiu.dobos91@yahoo.com

Iti multumesc frumos!