| SergiuRO a întrebat:

CUnoaste cineva pe careva care a aplicat in Armata Romana? La Ofiteri sau alte cadre militare? va rog sa contactati la id sergiu.dobos91@yahoo.com

1 răspuns:
| leovondairee a răspuns:

Dap cunosc eu un tip care a terminat facultatea in cadrul armatei la Brasov, primeste un salariu acceptabil fiind ofiter isi petrece mai tot timpul la birou si mai face instructiuni cu soldatii. Urmand programul stabil se trezeste devreme dezavantaj pentru cei mai somnorosi, desfasoara diferite misiuni prin tara acest lucru impreuna cu vechimea ajutandul la marirea gradului