| GriRazvan a întrebat:

Cine imi poate spune ce este site-ul asta de primesc mereu pe facebook are FUNDA! http://Earn4Share.com/? id=52932

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Traducere cu Google Chrome:
"Earn4Share este un nou site-ul inovator și internet de locuri de muncă, în cazul în care va fi angajat pentru a face unele sarcini, diferite în tip și număr. și veți fi plătit o recompensă estimat pentru acel moment in contul dvs., după ce afișul de locuri de muncă va revizui serviciul și aproba statutul de plată dumneavoastră, atunci veți fi plătit pentru munca ta, prin Cec. Alte opțiuni de plată sunt, de asemenea, în curând. Trebuie să creați un cont cu noi pentru a începe și a vă conecta la zona dvs. de membru, și nu de zi cu zi de locuri de muncă și vă va fi foarte mare după ce, folosind serviciul nostru."