| alinadianaaa a întrebat:

Cine imi poate spune cum este la facultatea de asistenta medicala si moase la UNIVERSITAEA GRIGORE T. POPA - IASI?

Răspuns Câştigător
| RozyRozyRozy a răspuns:

Este o facultate foarte buna, unde se invata atat din carti dar si cabinetele de specialitate sunt foarte bine dotate si poti sa iti faci practica direct din scoala. Poti sa iti mai spun ca profesorii sunt foarte draguti si buni profesionisti. Acum depinde de tine ce caracter ai si de ce colegi vei avea ca sa poti imbina utilul cu placutul. Sper ca te-am ajutat. Mult succes! fundita!

| alinadianaaa explică (pentru RozyRozyRozy):

Ms.dar tw esti la aceasta facultate?

| RozyRozyRozy a răspuns (pentru alinadianaaa):

Nu dar sora mea mai mare cu 2 ani este

| alinadianaaa explică (pentru RozyRozyRozy):

Vreau sa urmez si eu aceasta facultate. Sper sa fie bine...Sora ta a dat examen cand a intrat la facultatea ..sau sa luat in considerare numai nota de la bac?

| RozyRozyRozy a răspuns (pentru alinadianaaa):

A dat examen, care nu este foarte greu...bafta!

| alinadianaaa explică (pentru RozyRozyRozy):

Ms.

| RozyRozyRozy a răspuns (pentru alinadianaaa):

Imi dai funda pls big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin