| alexandracazan a întrebat:

Cine imi recomanda niste facultati bune in cluj?
Doresc sa specific faptul ca nu imi place deloc chimia si fizica si nu vreau sa ma orientez spre asa ceva. imi place in schimb foarte mult matematica, muzica, engleza, romana, teatrul. sunt la liceul pedagogic pe clasa a 11-a la profil de educator invatator dar nu vreau sa raman in acest domeniu. deoarece e ceva din care se castiga destul de greu si e multa bataie de cap. Vreau sfaturi! Multumesc happy

1 răspuns:
| Iuliana197 a răspuns:

Poti incerca la FSEGA, facultatea de stiinte economice daca spui ca-ti place matematica. Plus ca-ti place si engleza care-ti va fi de mare folos in acest domeniu. Si eu sunt a11-a si acolo ma gandesc sa merg big grin