| Alexmihai4992 a întrebat:

Cine imi spune toti pasi pentru a fii un youtuber mai cunoscut FUNDA!(nu vreau clipuri)

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

1. Produ content cat mai de calitate si ofera cat mai mult timp editari.
2. Fa-ti o pagina de facebook speciala pentru contul tau de youtube.
3. Aratale prietenilor cea ce faci tu.
4. Sunt multi youtuberi cunoscuti care fac promovari, fara bani, atata timp cat produci un content de calitate

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum.
Daca nu ai o promovare de la cineva.

| Spartacus1127 a răspuns:

Prima data trebuie sa ai ce sa postezi, adica videoclpurile tale trebuie sa placa publicului incat ei sa le mai spuna unor prieteni sa se uite la respectuvul.
A doua oara trebuie sa ai multi "Abonati " pe youtube.
Iar in al 3-lea rand trebuie sa fii linistit/a ( adica in videoclipurile tale sa nu injuri si sa creezi o stare pace ).
Cred ca astea sunt cei mai importanti pasi in a deveni youtuber happy.

| mirceadenis a răspuns:

Scrie pe pagina de fakebook anunt
zi prietenilor sa te urmareasca
succes