| GabyBackflip69 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutorul vostru este un youtuber numit xflydogx care a ajucat un joc pe care il vreau si vreau sa ii aflu numele, jocul era 2D si trebuia sa minezi si cei care cunosc youtuber-ul poate stiu cum se numeste jocul, cel care-mi va spune cum se numeste va primi funda. happy

7 răspunsuri:
| Relon a răspuns:

Nu era minecraft? sau Terraria?

| GabyBackflip69 explică (pentru Relon):

Sigur nu era minecraft si nici terraria, era un joc 2D in care trebuia sa minezi, dar avea misiuni nu era openworld.

| Relon a răspuns (pentru GabyBackflip69):

Super Miner 2D Alpha? daca e bun da-mi fundita daca nu mai caut.

| GabyBackflip69 explică:

Am gasit jocul, era steamworld dig.

| Iosif_Adelin_1997 a răspuns:

Minecraft.

| GabyBackflip69 explică (pentru Iosif_Adelin_1997):

Minecraft e 3D si eu am spus 2D, as fi aflat ce joc e dar din pacate youtuber-ul a fost suspendat.

| Borderline a răspuns (pentru GabyBackflip69):

Starbound