| Andreea_4752 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine?

Am o pagina deschisa pe facebook.

Ce jocuri imi sugerati pentru fani?

Funda.

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Heii.
Am și eu. :p
Spânzurătoarea :
O _ _ _ _ _ Ă (te vezi în ea ) (OGLINDĂ)
Rebus :
Mai multe ca spânzurătoarea doar că îț șir un după cealaltă și să iese pe diagonală ceva.

La ce culoare mă gândesc :
Scrii asta la o poză și fanii spun culori, cel care găsește culoarea câștigă.

RIMA :
Le dai un cuvânt și ei trebuie să găsească rimă pentru el.

Fă propoziția :
Le dai un cuvânt spre exemplu : P.L.I.C. Și trebuie să facă propoziție cu fiecare literă.

Elimină pe foaie :
Scrii mai multe chestii spre exemplu nume și ei elimină. Când se adună mai multe numere de eliminat elimini numărul și tot așa până rămâne una singură. Sau cu poze, faci un colaj și la fel.

Găsește cuvântul :
Scrii spre exemplu
sldjfsgbfsjfgwjlfGAINĂjsdșkfhsklafgs
Și ei trebuie să scrie cuvântul găsit, dar scrii totul cu litere mici.

Baftă!

3 răspunsuri:
| SILvyw a răspuns:

Cum se numeste?

| Andreea_4752 explică (pentru SILvyw):

GrotaFetelor

| SILvyw a răspuns (pentru Andreea_4752):

Ti-am dat likehappy...jocul ala "elimina" mie imi place thumbs up