| MrMouse44 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna pe ce site si al ce ora se vor afisa rezultatele evaluarii nationale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele apar vineri, la ora 4, pe www.edu.ro. Numai ca astia de la edu au un site foarte tampit cu o gramada de legaturi care nu duc nicaieri asa ca mai bine da un search pe google atunci. Si vezi ca mai mult ca sigur o sa se blocheze serverele, cum se intampla in fiecare an, deoarece ii acceseaza toata tara.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti rezultatele la linkul oficial :
http://evaluare.edu.ro/DefaultI.aspx

Toate cele bune!

| ChrystianSandu a răspuns:

Vineri (1 iulie) la ora 16:00 (4 pm)