| BringMeTheHorizon a întrebat:

Cine stie ce se da la examen la japoneza-engleza la universitatea din bucuresti? adica sa imi spuneti tot ce ar trebui sa stiu pentru a intra la acest profil.

1 răspuns:
| Kassandra1408 a răspuns:

Azi m-am insris la traducere si intrepretare. Se da examen la romana si engleza. Inscrierea e pana pe 15, asa ca ai timp. Tinem legatura! Chiar sper sa ne vedem la examen, daca ai nevoie de subiecte, ti le dau euwinking sunt relativ usoare si iti dau si materiale de invatat. Mai ai 10 zile la dispozitie. Nu dispera -ai la dispozitie 4 ore pentru niste subiecte foarte usoare. Te adaug ca prieten sa tinem legatura.