| Elisaa7 a întrebat:

Cine stie daca iti retargi dosaru de la facultate iti da vreun ban inpoi? avand in vedere ca am dat 200 lei la inscriere si 300 lei cand mam imatriculat. Funda

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxele de inscriere si inmatriculare nu se restituie, ti-au prestat serviciile respective si nu este vina lor ca tu te retragi. Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu iti da bani inapoi.

| Elvina a răspuns:

Nu-ti dau niciun ban inapoi.

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Nu ii mai primesti inapoi...

| danyello30 a răspuns:

Sigur ca nu ii mai primesti inapoi e logic.Banii sau dus.Asta a fost alegerea ta si trebuia sa te fi gandit bine la inceput acum imi pare rau sa-ti spun dar...e tarziu sa te mai intorci si sa-ti recuperezi ceva.O zi minunata!