| Andreishmek a întrebat:

Cine stie in domeniul it care sunt cele mai cautate lucruri paltite cat de cat bine... dau funda si de unde as putea invata

3 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Pai avocat, sau daca vrei sa lucrezi in domeniul it, stiu ca se castiga super bine.

| Madalina_7770 a răspuns:

Stomatolog,arhitect,PR,domeniul IT(in special Inginerii de software informatic ), economist, avocat, Analistii de sisteme de retea si comunicare si Analistii financiari si consilierii financiari personali. Funda?hee hee

| Andreishmek explică:

Ma refer ce sa fac in it sa castig bine?