| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie trainere pentru Ikariam (hack pentru Ikariam)

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu exista asa ceva, e joc online tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are bah hack cauta pe siteul asta e de resurse www.hackikaingikariamplus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor Citind mai jos vad ca ziceti ca dragon fable nu are trainere. Dar pe ala megre sa-l hack-uiesti. tongue Oricum, din ce stiu, nu prea exista trainere pentru Ikariam, ca ce vezi tu e o copie in calculatorul tau doar, si pentru ceilalti nu s-ar schimba nimic daca ai schimba tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dastea!

| JeRo a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor tocmai aia e ca e joc online si trebuie sa aiba trainere doar Dragonfable nu are si e tot online la fel si metin2.