| XutZu1997 a întrebat:

Stiti vreun hack pentru ikariam?

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

Eu unu nu stiu nu joc ikariam dar iti spun ca nu exista hackuri pentru asa ce-va... eu joc bitefight (la fel un joc de browser asemanator cu ikariam) hackurile sunt doar pentru jocuri care trebuie descarcate. gen metin 2
poti cauta pe net dar iti garantez ca nu exista asa ceva
sunt doar fake. la bitefight majoritatea faceau filmulete GRATIS 99999999999999999999999999 aur si nu stiu ce si sa dai click si apare ca ai fost victima... poate este si la ikariam un link pe care poti sa il dai prietenilor si primesti ce-va bonus... ma rog cum vrei

Bye

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cau