| ioana_6147 a întrebat:

Cine stie uncompozitor care sa-mi compuna mie cantece? va rog! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Barney a răspuns:

Cu cat o sa-l platesti pe cel care iti scrie versurile? Stiu pe cineva care scrie versuri, dar nu cred ca o ti le scrie degeaba.

8 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

In ce sens sa iti compuna cantece?
Si cu ce scop?

| ozulll a răspuns:

Da. nu stiu daca ai auzit de faraonul care are piramide. cauta pe youtube

| francesca89 a răspuns:

Poftim?laughing asa, moca?
sau vrei sa fii pe post de muza?

| AverageIAlex a răspuns:

Ahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea cauta pe net pe cineva dispus sa lucreze cu jumatate de norma pe post de compozitor personal...dar nu stiu daca vei gasi pe cineva disponibillaughing...glumeambig grin
Poate ca vei gasi pe cineva, nu neaparat compozitor ci doar cineva mai priceput in ale muzicii sau care e foarte bun la capitolul imaginatie, ca sa se descurce bine cu versurile...gandes-te mai bine si vezi daca cunosti o astfel de persoana pe care o poti ruga sa te ajute, iar daca nu cauta pe net, pe forumuri pe cineva cu astfel de cunostinte...bafta!

| FataCuDouaFete a răspuns:

Asa gratis ma idoiesc, totusi incearca pe net fiindca eu n-am nicio idee.te pup.

| robySz a răspuns:

Marius moga? laughing

| Manutzzu a răspuns:

"Nu stiu cum te-ai gandit ca cineva candva iti va compune ceva,
Si nu stiu de ce ai pus intrebare-aceasta,
Dar pe viitor, asculta tu vorba mea:
DATI UN LIKE SI STERGE-TI INTREBAREA"
FUNDA:d