| AnemonaP a întrebat:

Am nevoie rapid de niste versuri frumoase dar nu de pe versuri.ro!
Stie cineva sa compuna cantece? Daca stie va rog sa fie compozitorul meu! plizzzz

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

De dragoste, amuzante, triste?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| D-Anna a răspuns:

laughing cu cat platestilaughing?smug uite iti dau un ex si tu imi trm msg pe privat daca te pot ajutatongue "am fost mereu un spirit liber lucruri marunte ma uimeau ador noptile de semptembrie si momentele cand radeam"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ex: deci iti place sa te joci? Sunt si eu in jocul tau, nu ma poti minti in fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc? sa compuna cantece? esti cantareatasmugsmug: plsss ma contactezi la id: dulce_margareta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa compun, am compus pentru dya daca o stii down at the earyh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa iti compun