| diana92 a întrebat:

Cine vrea sa devina consultant oriflame?

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Si eu sunt lider, bafta la cautare, stiu cum e happy

| YoSiAtat a răspuns:

Tu vrei sa devi reprzentant Lady's? Dai add p_ioana73 si mai vb.winking

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Georiflame a răspuns:

Link direct de incriere! click :) http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=399784. Pentru a afla orice informatii, puteti intra pe www.oriflame.ro. ID meu de mess este: georgiana. oriflame

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Sunt deja(bine de fapt maica-mea).

Sper ca te-am ajutat happy