| anonim_4396 a întrebat:

Concret în ce domenii te poți angaja dacă termini facultatea de Sociologie sau cea de Asistență Socială(doar licență)?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La Primarii - sericiile sociale si alte locuri asemanatoare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca te duce capul, ajungi macar tech support la Amazon(no joke, cunosc). Daca nu, iei diploma aia inutila, te stergi la dos cu ea, apoi pui mina pe un mop si faci curat in mall. Bine, daca esti limbincurist sau/si cu pile la partidul caretrebuie, esi varianta lui Bula.