| ionutgreen90 a întrebat:

Credeti ca daca am probleme cu dantura voi putea trece vizita medicala la Academia de Politie!? Probleme ce pot fi reparate dar nu ma avut cand in timpul anului scolar! Astept raspuns cat mai repede pana diseara ca maine plec la vizita medicala! Multumesc! Dar raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

laughing Nu o sa ai probleme... neaparat cu dantura. Dar daca le esti antipatic si nu vor ei pur si simplu sa te lase sa treci nu treci; gasesc ei altceva ce sa nu le convina. Am trecut si eu pe acololaughing Nu se uita nimeni la dantura ta; numai te dezbraca, te cantaresc, te pun sa citesti, iti examineaza pielea...
Succes! Daca asta vreihappy

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai crezi ca esti cal. Numai atunci daca vor sa vada cat de bun esti te cauta in dinti... Vizita medicala la Academie nu inseamna si stomatologie. Dar un control la dentist tot trebuie sa faci este spre binele tau sa nu ajungi cu placa la 25 ani.

| mami a răspuns:

Inainte de a merge la vizita medicala fa o vizita la dentist, macar sa fie o lucrare inceputa

| IqStorm a răspuns:

Nu o să ai probleme. Pe ei îi interesează să nu existe focare de infecţie. Mici probleme nereparate nu sunt relevante.