| Nicole9 a întrebat:

Credeti ca este de viitor Facultatea de Management/Marketing, tinand cont de faptul ca nu am ceva asigurat intr-o functie de conducere, adica vreau sa spun ca fac aceasta facultate doar din placere, nu stiu exact ce imi rezerva viitorul?

2 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Daca vrei sa fii la conducere, eu zic sa faci E-ul si sa-ti cumperi tir...

| neutrino a răspuns:

Daca o faci din placere, se merita, dar risti sa ramai numai cu aceasta placere. Personal nu cred ca este o placere, pentru ca nu poti spune asa ceva despre o facultate despre care nu stii mare lucru. Macar daca o faci, fa-o la stat, pe locurile de la buget, nu la privat.