| adelina_pascu a întrebat:

Credeti ca Fancurierul are restrictii in a angaja mai multi membri din aceeasi familie?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic, nu ar trebui, nici n-ar fi legal.

| FreddieM a răspuns (pentru mihai69):

Serios, de ce nu ar trebui?

| mihai69 a răspuns (pentru FreddieM):

Pentru că ar însemna că fac o discriminare, și cum ziceam - e ilegal.

| FreddieM a răspuns (pentru mihai69):

N-am mai auzit asa ceva. Si daca invoca indiscriminarea si legalitatea aceasta firma, e intr-adevar premiera.
Nu uita ca in Romania nepotismul dateaza de pe vremea lui Ceasca, de aia ma mir de veridicitatea spuselor tale.
Pace

| TatianaIstrate a răspuns:

De ce ar avea? Daca esti in cautarea unui job la ei poti incerca sa aplici de aici -- https://www.ejobs.ro/company/fan-courier-express-srl/51755