| chucky_8545 a întrebat:

Cu ce medie se intra la facultatea de litere - fara plata? :-s Si ce limbi se studiaza? FUNDITA! happy

2 răspunsuri:
| MaryaElena2979 a răspuns:

Pai admiterea se face si in functie de dosar si de notele de la bac. Tu vei studia ce limbi doresti, limbi straine si romana daca vrei.

| MikiLovee a răspuns:

Http://lett.ubbcluj.ro/regulament_admitere2010.pdf
uite aici pentru facultatea din cluj si scrie tot ce ai nevoie si pentru cea din timisoara http://www.litere.uvt.ro/ cauti la ei p site si gasesti... sa stii ca puteai sa faci si tu chestia asta de aceea exista google :P nu mai era nevoie sa astepti sa iti raspunda cineva. te interesai! inf sper sa iti fie de folos :P