| mari9 a întrebat:

Cum a devenit Miley Cyrus Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De cand Miley a avut 12 ani a vrut sa joace in rolul Hannah Montana dintr-un film Disney. Nu a reusit atunci si a incercat 2 ani mai tarziu. In sfarsit a reusit si in noiembrie 2006 a aparut primul album "Hannah Montana". In acesta primele 8 cantece erau cantate ca si Hannah Montana si ultimele pe numele Miley...
Nu stiu daca ti-am raspuns. Vezi mai multe despre Miley la adresa
http://www.mileycyrus.com/official

217 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumate din ce a zis rroxi43 nu este adeevarat ...lui miley ii placea sa cante de cand era mica impreuna cu tatal ei care a ajutat-o enorm de mult a reusit sa isi formeze o cariera iar cand au decoperit-o iau dat numele de scena si au facut si filmul hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin destin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ele 2 sunt foarte foarte foarte foarte foarte bune prietene si colege de studio.Nici eu nu stiu.doar ele 2 stiu secretul lor... poate iti raspunde altcineva la intrebare...pa-pa...(raspuns de la gabry3lutzza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentruca tatal ei a fost cantaret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ca are curajul sa faca ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dus la matusa ai si i-a spus ca vrea sa fie cantareata si a devenit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt super fana lui Hannah Montana si cred ca ea si-a dorit sa joace in rolul lui Hannah Montana.Cred ca a fost foarte greu pentru ea. Sper sa tina un concert aici! Teodora Constantinescu{8 ani}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc andreea si cred ca miley a devenit hanah montana pentru ca a stiut sa cante si si a dorit sa fie vedeta si sunt cel mai mare fan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea si-a schimbat numele din miley cyrus in hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A devenit hana montana cantand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand MILEY}adica eu am vrut sa joc rolul dintr-un

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HANA A CINTAT SI A DEVENIT VEDETA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley s-a inspirat de la matusa ei si a vrut sa devina o cantareata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A devenit hanah montana ca de mica vrea sa fie o celebritate si cand roxi ia pus o peruca, de atunci a devenit hanah desi stia sa cante, nu stia cum sa apara pe scena...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, sunt miley eu si m-am dus la casting ca sa cant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut sa fie vedeta top.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE CAND MILEY A AVUT 12 ANI A VRUT SA JOACE ROLUL HANNAH MONTANA DINTR-UN FILM DISNEY. NU A REUSIT ATUNCI SI A INCERCAT 2 ANI MAI TARZIU. IN SFARSIT A REUSIT SI IN NOIEMBRIE 2006 A APARUT PRIMUL ALBUM HANNAH MONTANA. IN ACESTA PRIMELE 8 CANTECE ERAU CANTATE CA SI HANNAH MONTANA SI ULTIMELE PE NUMELE MILEY...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ia a de hanna prin muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mily a devenit hanna montana pentru ca a incercat sa cante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maily a devenit hana montanna pntru ca ave o prietene foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca maily a fost independenta pe seriale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca maily a fost independenta pe seriale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a devenit independenta pe serial... ce sa fac ca sa scap de independenta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au platit-o sa joace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley a vrut sa devina un star pop si s-a dus la magazinul de peruci cu roxy, iar roxy i-a ales cea mai tare peruca. Asa a devenit miley, hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dar cred asa avrut ia sa-u cel putin asa cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate, ea nu a devenit niciodata Hannah Montana, ci a jucat rolul Hannhei in,, HANNAH MONTANA" si asa sa lansat ca si Hannah Montana.Deci, ea a devenit Hannha Montana cu ajutorul serialului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi vrut sa ajunga actrita si a ajuns.Eu asa cred. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La numai varsta de 11 ani milely cyrus a participat la o preselectie pentru alegerea unui copil pentru rolul principal in filmul ''Vedeta perfecta '' apoi, ia a fost alesa pentru ca, canta forte bine si era o actrita foarte buna. Apoi cand a implinit 15 ani si-a lansat primul album in 2007 si-a creat numele de scena hannah montana iar apoi cu ajutorul prietenei sale lili a devenit o vedeta. Scris de elena