| JohnBalan a întrebat:

Cum ar trebui sa arate o baza de date la tema - Universitatea
Idei de baza de date la tema Universitate, idei de tabele...
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| InfinityIsTheLimit a răspuns:

Pai o tabela studenti(nume prenume matricola data nasterii telefon ), una facultati(denumirea, adresa, telefon) una specializari deoarece o facultate are mai multe specializari si la fel..descriere adresa telefon. poti pune una cu profesori..si mai faci tabele in baza la ce query trebuie sa faci.

1 răspuns: