| Andiix a întrebat:

Cum as putea dansa si eu stil robot. Cum a dansat Robo la "Romanii au talent". Ma puteti ajuta cu un raspuns? Niste tutoriale... sfaturi...

Răspuns Câştigător
| Canswers a răspuns:

Din cate stiu ce a facut robo acolo se numeste popping si mai este un stil numit locking.Te sfatuiesc sa cauti pe youtube despre ele! Funda? xD

2 răspunsuri:
| sandel96 a răspuns:

Aici este o schema misto http://www.youtube.com/watch?v=hkZXB3LLMBA

| Andiix explică:

Alte idei? eu vreau sa invat pas cu pas de la incepatori-avansati.

DAU FUNDA!