| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma lansez in muzica? vocal, ma refer!?
am avut cateva aparitii la spectacole in orasul meu.(Tg-JIu) Gj
daca cineva cunoaste vreo persoana cu care sa ma puna in legatura. as dori foarte mult sa devin cantareata

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| chivas21 a răspuns:

I`a legatura cu Don Baxter! A lansat o gramada de fete necunoscute happy iti garantez ca te v-a ajuta daca ai cat de cat voce, restul se ocupa el!

| alistarvip a răspuns:

Salut. te pot face cunoscuta indeajuns de mult... la fel ma ocup de negative si inregistrari, masterizari, texte :D Ali Star e numele meu. www.boomr.ro/ad... app. am umblat mult prin tg jiu :> la fetite;)) anti.figuri id meu, sa te prezinti