| Annelise a întrebat:

Cum as putea strange bani? sunt inca elev

Răspuns Câştigător
| Patty99 a răspuns:

Strange.ti alocatia.
Parinti iti dau bani pentru afara uh mai pastreaza din ei.
Vinde chesti de care nu.ti mai trebuie pe nett sau la prieteni.
cand parinti te trimit la cumparaturi pastreaza niste rest si pentru tine.
Iati un job de vara daca ai peste 15 ani (avon,oriflame, la inghetata, la magazin) sau plimba catelul unei vecine/vecin sau ai grija de copilul lui etc...)
Funda?

2 răspunsuri:
| Annelise explică:

@Yannku, invat bine, prima pe clasa, cu 9.80 am terminat anul asta, dar nu se dau burse...

| Yannku a răspuns:

Buna! aduni ce da mama, tata etc. +alocatia te pui inveti bine sa iei bursa de un milion si ceva! si uite intr-un an strangi destui find elev! merit funda? happy