| alexandraplay a întrebat:

cum as putea strange bani pentru mine sa am de cheltuit dar nu faceti misto vorbesc serios multumesc mult

Răspuns Câştigător
| inna33 a răspuns:

Pai eu de ex...bani care ii primesc pentru scoala de obicei nu ii cheltui pe toti si cand ajung acasa ii pun in 'pusculita'...si asa ar fi un mod sa strangi baniii.big grin

21 răspunsuri:
| alexandraplay explică:

O da am uitat sa va zic am doar 13 ani!

| VadTot a răspuns (pentru alexandraplay):

Poti sa cumperi ceva si apoi sa le vinzi la un pret un pic mai mare...
esarfe si ceva aseamanator...parfumuri rujuri,, bla bla.

| NicollHellen a răspuns:

Daca doriti va pot ajuta. Dati add la ladys. business. ( nu este vorba de videochat, nu trebuie sa faceti munca de teren, program flexibil! Puteti castiga de la 50 de lei in sus o data la doua saptamani, daca sunteti harnica!winking O seara placuta!

| alexandraplay explică (pentru NicollHellen):

Pai unde?

| alexandraplay explică (pentru NicollHellen):

As vrea sa strang dar am doar 13 ani pot lucra si la varsta asta?

| NicollHellen a răspuns (pentru alexandraplay):

Desigur ca se poate. Dati add la ladys. business ca sa va pot explica mai multe

| NicollHellen a răspuns (pentru NicollHellen):

Ladys.business *

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple, detalii pe email, ptu@reapdevelopment.com

| helen45132 a răspuns:

Salut,cam greu de răspuns, deoarece în zilele noastre e imposibil să îți poți strânge bani pentru ceva că orice intervine pentru ați lua plăcerea de a cheltui acei bănuți pe un lucru dorit. Dacă dorești tare poți propune un pact părinților tăi: să faci ordine prin camere și ei să te răsplătească cumva sau îți iai o pușculiță adăugând din când în când bani acolo (la mine nu funcționează, eu mereu îi cheltui laughing ) mult succes happy

| KattyUnknown a răspuns:

Poi spune-i mamei tale sa-ti dea din cand in cand kate 5-7 lei si i pui depoarte :d eu asa fac pentru ca fumez si ma descurc. nu am probleme:d

| pafpap a răspuns:

Cu pariurile sportive se castiga, doar sa bagi 30 lei si sa scoti intre 60-80 lei(2-3meciuri) si intr-o saptamana, din 7 zile, 5 castigi sigur! bafta

| Ptcc a răspuns:

Sunt cat se poate de serios cand iti propun asta:
http://www.wix.com/ptc_p6/2

| Baniptc a răspuns:

Www.leiigrei.blogspot.com intra aici si vezi cum imi castig eu banii pentru tigari!

| whiskerss3 a răspuns:

Pai uite ce am incercat eu: am facut o intelegere cu mama ca la fiecare carte citita sa primesc o anumita suma, depinde de numarul de pagini al cartii. Am strans banii undeva, plus ce s-a mai adaugat de la sarbatori pentru ca am cerut bani in loc de cadouri si am strans o gramada. Chestia cu cartile, daca vrei ca mama ta sa fie de acord, trebuie sa-i spui ca asa o sa citesti mai mult chatterbox bla bla chestii din astea pe care vor parintii sa le facem. Sau spune-i sa-ti dea bani daca faci curat in toata casa, sau daca speli masina, etc. Good luckwinking.

| cora95 a răspuns:

Cauta ceva ce iti place cum ar fi de exemplu oaspatar sau dj sau ce iti face mai mult cu ochiu. Sper ca ti-am fost de folos.

| ichimescu a răspuns:

Intra aici http://win.daphone.ro/? fb_action_ids=462332410498094&fb_action_types=og.likes&fb_source=timeline_og&action_object_map={%22462332410498094%22%3A212455878886392}&action_type_map={%22462332410498094%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

| ichimescu a răspuns:

Te joci si castigi si bani http://bit.ly/Xowf8V

| melvapociu a răspuns:

Eu de exemplu imi mai da tata mama bani cate 5-7 lei fac curat prin camere cam atat. Pana acum am strans 100 lei

| melvapociu a răspuns:

Ha Ha

| Papuc_Adriana_1978 a răspuns:

Buna! Cea mai buna solutie e sa iti lasi banii acasa sau sa iei doar o mica parte in cazul unei urgente.Si eu sunt o cheltuitoare si asa am procedat.Si ghici ce, chiar a functionat.Sau poti sa ii dai unui prieten sa tii tina.

| dinicuraluca a răspuns:

Buna! cea mai buna solutie este sa iti ei un loc de munca sau sa ii ajuti pe parinti si poate iti da ei bani happy