| lavinia_9815 a întrebat:

cum ati dori sa fie viata voastra?
este asa cum ati dorito sa fie...

Răspuns Câştigător
| prettyodd a răspuns:

Am trecut prin multe experiente neplacute si am invatat ca viata trebuie apreciata. Am cunoscut mai multe persoane mai putin norocoase decat mine si cu siguranta mai sunt, deci nu trebuie sa ne lamentam. Viata este frumoasa asa cum este. De ce? Pentru ca o traim! day dreaming

14 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Ceea ce mi-am dorit s-a realizat deja, acum sa creasca copii mari si totul este in regula.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La mine viata mea este asa cum mi-am dorit cu cateva mici excepti care se rezolva oricumlove struck

| madonica a răspuns:

Prettyodd a spus in cuvinte simple si adevarate, Adevarul. Asa e daca stam sa ne gandim niciodata nu vom fi multumiti de viata noastra; cu cat avem vrem mai mult etc...Asa ca viata e scurta si sanatosi sa fim.Va pup

| andi a răspuns:

Exact asa cum e ea acum!

| SimpleSergio a răspuns:

Momentan...nu prea e ceea ce mi-am dorit happy pentru ca traim in ROmania...si asta ne ocupa tot timpul laughing) oricum .sunt multumit de viata mea happy. n-am nevoie de nimic happy.adica am strictu necesar... da pacat ca nu e cum mi-as dori eu happy. sper sa am sansa sa-mi construiesc aceasta viata odata happy.tot ce vreau.este cat mai multi prieteni...si multa multa distractie big grin.nu vreau sa fie lininstita... vreau sa simt ca traiesc happy.asta cat sunt tanar... dupa aia ma asez langa o baba.si ne punem pe facut copiii rolling on the floor)))

| tukhey23 a răspuns:

Simplia, fara griji... etc.Pe jumatate happy

| Mya a răspuns:

Momentan este pe jumatate cum mi-am dorit'o.Probabil abia dupa ce imi voi intemeia o familie si imi voi face o cariera, as putea spune ca e aproape perfecta!batting eyelashes

| dyanna a răspuns:

Pai...in acest moment viata mea nu e exact asa cum mi-am dorit-o... dar ma descurc. mi-as fi dorit ca parintii mei sa fie impreuna, ca mama sa nu fie plecata in strainatate, sa invat la alta scoala (pentru ca scoala la care invat este populata in proportie de 85% de tigani-si nu am nimic in mod special cu tiganii, doar ca cei din scoala mea sunt mahalagii inculti care se dau mari fara a avea cu ce). mi-as fi dorit sa am un frate sau o sora. mi-as fi dorit sa nu lociuesc cu bunica, masuta si unchiul in aceeasi zona (suntem vecini) pentru ca nu putem avea niciodata putina intimitate. mi-as mai dori sa pot avea cu adevarat pe cineva cu care sa stau de vorba si care sa ma inteleaga. si ar mai fi cateva lucruri mici, dar alea le pot rezolvawinking
numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O viață liniștită, un soț, un copil, o casă în mijlocul naturii, păsări și animale în curte și fără grija zilei de mâine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In linii mari, da. Am fost ferita, pana acum, de drame care-ti pot transforma viata intr-un calvar. Sigur, cred ca mai am multe de indeplinit in viata asta, de invatat. Si mai cred ca viata este asa cum ti-o faci (cu unele exceptii).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| 31ea a răspuns:

Am doua fetite frumoase si un sot care ma iubeste, dar ne lipseste o casa, casa noastra, daca am avea casa noastra ar fi totul frumos.

| catalina88 a răspuns:

Fiecare persoana are si momente fericite si nefericite, dar viata este scurta si trebuie s-o traim la mixim. sper si ca tu crezi la fel.

| floryroscata74 a răspuns:

Am un copil si un sot minunat pe care ii iubesc enorm, avem o casa pe care nu am terminat-o, dar cu intelegere vom reusii sa ducem la capat ce am inceput.cam asta. pa pa